O NAS

Producent mebli na wymiar – kuchnie, szafy, meble pokojowe, projektowanie mebli i nie tylko.

Działamy na obszarze miast Katowice, Gliwice, Tychy, Sosnowiec, Mysłowice i nie tylko. Całe województwo śląskie stanowi obszar naszego działania.

Producent meble na wymiar FORNIT 2 Jaworzno działa na rynku głównie w województwie śląskim i małopolskim już od 1984 roku. To firma o wieloletnich tradycjach, w której kolejne pokolenia rodziny Pieczara zajmują się wykonywaniem meble na zamówienie Jaworzno. Obecnie FORNIT 2 realizuje zamówienia w zakresie produkcji różnego typu meble na wymiar Katowice, zarówno dla klientów indywidualnych, ale nie tylko. Do grona naszych klientów meble na wymiar Śląsk, Małopolska - należą również firmy, biura, gabinety stomatologiczne, lekarskie, kancelarie, itd. Długoletnie funkcjonowanie na rynku, doświadczenie i fachowa wiedza pozwalają w tworzeniu ergonomicznych i perfekcyjnie zaprojektowanych mebli w zgodzie z aktualnymi trendami.

Nowy salon kuchnie na wymiar Katowice znajduje się przy ul. Bażantów 49/3 w Katowicach. Dzięki odpowiednio przygotowanej ekspozycji meblowej zapoznamy każdego klienta z nowoczesnymi materiałami, oryginalnymi rozwiązaniami meblarskimi oraz z szeroką gamą okuć i akcesoriów meblowych.

Zakład Meblowy FORNIT 2 zaprasza do salonu mebli na wymiar w Katowicach przy ul. Bażantów 49/3. Całe województwo śląskie stanowi podstawowy obszar naszego działania. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie realizacji meble na zamówienie Zabrze, kuchnie na wymiar Katowice, meble łazienkowe Tychyczy szafy wnękowe Gliwice, na które składają się:

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia studio kuchenne Katowice Bażantów.
Telefon do naszego salonu meblowego Katowice 602 366 367.
Email do kontaktu kuchnie na wymiar: biuro@fornit2.pl

ADRES TELEFON E-MAIL MAPA - DOJAZD
ul. Bażantów 49
40-668 Katowice
+48 602 366 367 biuro@fornit2.pl Google Maps